Dziecinnie proste tworzenie stron

Najlepszy na rynku system CMS, który umożliwi stworzenie strony o nieznanych dotąd możliwościach. Wypróbuj go, a przekonasz się, że już nie zamienisz go na żaden inny.

Przygotowania do wersji 8.211.06.2015
Trwają prace nad nową wersją systemu amp.cms. W nowej wersji poza kilkoma drobnym poprawkami, będzie dostępny zupełnie nowy mechanizm, który na pewno zadowoli większość użytkowników.

Mechanizm ten to....

SKLEP INTERNETOWY

Jednak będzie to sklep inny, niż wszystkie, jakie dotychczas mogłeś widzieć. Sklep, w którym produktem może być wszystko, co użytkownik widzi na stronie, w którym jest możliwość płacenia w systemie pre-paid. Sklep, w którym poza produktem możesz sprzedać też usługę. Sklep, który zachowa dyskrecję, aby nie odstraszyć Twojego gościa, a ujawni się dopiero w momencie, jak będzie on zdecydowany na skorzystanie z Twojej oferty.

Dodakowym atutem będzie możliwość skorzystania z funkcjonalności, jaką już dzisiaj oferuje moduł Katalog, a która polega na umożliwieniu dodawania rekordów przez użytkownika i pobierania za to opłat. W momencie, gdy rekord katalogu stanie się produktem w sklepie, Twoja strona zyska niecodzienną i niespotykaną możliwość, aby to Twoi goście kreowali ofertę Twojej strony, a Ty jako pośrednik, będziesz mógł kontrolować wszystkie procesy zachodzące na Twojej stronie.

Te i inne funkcjonalności - już wkrótce w amp.cms.