Dziecinnie proste tworzenie stron

Moje konto
Strona "Twoje konto" to miejsce, gdzie możesz zarządzać własnymi danymi w panelu administracyjnym. Do dyspozycji masz formularz, w którym dostępne są następujące pola:

 • NAZWA UŻYTKOWNIKA: Jest to login, którym posługujesz się podczas logowania się do panelu administracyjnego.
   
 • HASŁO: Hasło, które wpisujesz podczas logowania się. Pamiętaj, aby hasło wpisać dwukrotnie w kolejnych polach. Nigdy nie podawaj nikomu swojego hasła!
   
 • ADRES E-MAIL: Twój adres, dzięki któremu system AMPCMS będzie wysyłał Ci powiadomienia. Adres ten zostanie też użyty w przypadku, gdy zapomnisz swojego hasła i poprosisz o jego przypomnienie.
   
 • MENU MODUŁÓW: W tym miejscu możesz zdecydować, w jaki sposób zostanie Ci pokazana lista modułów w menu administracyjnym.

  - Układ modułów grupowany - w menu zobaczysz listę wszystkich modułów użytych na stronie, a w okienku pop-up będziesz mógł wybrać instancję, która Cię interesuje.

  - Układ modułów separowany - w menu zobaczysz listę wszystkich modułów użytych na stronie w takiej formie, że obok nazwy każdego z modułów będzie w nawiasie umieszczona nazwa instancji tego modułu.

  - Lista instancji - w menu zobaczysz listę wszystkich nazw instancji modułów, które stworzyłeś na Twojej stronie. Jeżeli nazwy instancji lepiej opisują zawartość danego modułu, ta opcja będzie dla Ciebie wygodniejsza.